Serwis Kwiatowy

jesteśmy do usług

Profesjonalne usługi ogrodnicze
i wypożyczalnia roślin

O nas

Firma Serwis Kwiatowy powstała w 1998r i nieprzerwanie działa na rynku szeroko pojętych usług ogrodniczych.

Zdobyte przez lata wiedzę oraz doświadczenie kierujemy w celu realizacji nawet bardzo skomplikowanych projektów.

Oferujemy fachową i sumienną obsługę w rozsądnej cenie, krótkie terminy realizacji oraz dogodne formy płatności. Gwarantujemy pełne zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie spełniając oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Serwis Kwiatowy to zespół ludzi, który realizuje swoje pasje związane z przyrodą, zielenią, scenografią.

Nasze usługi

Kwiaty
do biura

Wypożyczalnia roślin

Ogród
wertykalny

Usługi ogrodnicze

Tworzymy artystyczne aranżacje

Serwis kwiatowy Warszawa - profesjonalne usługi ogrodnicze

Ogrody to nasza pasja! Piękno natury tuż za oknem, świeże zapachy i możliwość wypoczynku sprawiają, że tak bardzo cenimy sobie prowadzenie ogrodu. Każdy zielony zakątek, ten większy i ten mniejszy, wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji. W tym momencie pojawia się Serwis Kwiatowy. Jeśli masz dom z ogrodem w Warszawie, skorzystaj z naszych usług ogrodniczych i pielęgnacji zieleni!

Serwis kwiatowy to firma tworzona z miłości do naturalnego piękna. Wierzymy, że może ono być dostępne wszędzie wokół nas. Zajmujemy się ogrodami i terenami zielonymi profesjonalnie oraz kompleksowo. Możemy zarówno zaprojektować i stworzyć ogród od A do Z, jak i zająć się regularnym dbaniem o dotychczasowy teren. Nasze usługi ogrodnicze obejmuje wszystkie czynności pielęgnacyjne, w tym między innymi koszenie trawy (różnymi metodami), ozdobne przycinanie krzewów, nawożenie ogrodu i spryskiwanie roślin. 

Oprócz czynności bezpośrednio związanych z roślinnością Serwis Kwiatowy odpowiada także za nadanie ogrodowi funkcjonalności. Tworzymy konstrukcje drewniane i zadaszenia, wznosimy podesty i tarasy. Kładziemy również drobną architekturę, budujemy ścieżki piaskowe, żwirowe, z kostki brukowej, wznosimy murki oporowe, schody i stopnie.

Usługi ogrodnicze na najwyższe poziomie

Wiemy, że profesjonalny serwis ogrodniczy nie powinien się sprowadzać tylko do wykonywania prostych czynności. Nasi Klienci to często osoby albo z niepowtarzalną wizją, albo szukające nowego sposobu ekspresji. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, które pragną stworzyć niebagatelną, zieloną “wizytówkę”, ocieplającą wizerunek. 

Dlatego dążymy do tego, aby Serwis Kwiatowy był nie tylko firmą wykonującą usługi, ale także pomocą na każdym kluczowym etapie projektowania ogrodu i innych terenów zielonych. Proponowane usługi ogrodnicze obejmują też instalacje nowoczesnych systemów drenażowych, pozytywnych dla środowiska naturalnego systemów odzyskiwania wody deszczowej i nie tylko. Dużym zainteresowaniem cieszy się także możliwość wzbogacenia wnętrza o bujną lub uporządkowaną, minimalistyczną roślinność. Tworzymy w tym zakresie ogrody wertykalne, które mogą być umiejscowione na zewnątrz (np. na płocie posesji), jak i wewnątrz (np. w holu recepcyjnym). Wzbogacają nas one o zdrowe, natlenione powietrze, a wizualnie przykuwają wzrok od pierwszego wejrzenia. 

Zachęcamy do kontaktu wszystkich Klientów indywidualnych i firmy z Warszawy oraz z okolic. Zapoznamy się z Państwa potrzebami, zaproponujemy optymalne rozwiązania i zrealizujemy je z dbałością o każdy detal. 

Kontakt